PERA BAŞAKŞEHİR

Siyah Şık Kahve Dükkanı Çalışma Saatleri Hareketli Instagram Hikayesi
Biz Neler Yapıyoruz

 

Özel eğitime ihtiyacı olan bireyimizi öncelikle tanı özelliğine uygun olan olarak sizlerin ikametgah ettiğiniz bölgeye göre, eğitimini güvendiğimiz kendini bu alanda her gün geliştiren, Kurumlarımıza yönlendiriyoruz Bu süreç içerisinde siz velilerimiz sitemizden bilgi akışı bölümünden Uzman Psikolog Terapist ve birçok Eğitimcimizin, sizler için hazırladığı dökümanları okuyabilir. Çocuğunuzun eğitimine katkı sağlayabilirsiniz.

 

Nasıl Çalışıyoruz ?

 Özel gereksinimli çocuklarımızın eğitsel tanılama ve değerlendirmesinde rehberlik ve araştırma merkezi tarafından veliye/bireye doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine daha hızlı ulaşması için profesyonel bir danışmanlık hizmeti verir.

Otizm Özel Eğitim Tanıma

Özel çocuğunuzun tanısı ile ilgili akademisyen doktorlar ve eğitimcilerin kaleme aldığı makaleler ışığında çocuğunuzu tanımanıza yardımcı olur.

Rehberlik ve Teşhis Koyma

Tanı sürecinden başlayarak çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ve doğru özel eğitim merkezine ulaşana kadar uzman kadromuzla birlikte çocuğunuz için ücretsiz bir araştırma yapıyor, sizlere ücretsiz bir rehberlik hizmeti sunuyoruz.

 

 

Rehberlik ve araştırma Yönlendirme

Çocuğunuzun tanı sonrası tedavi ve eğitimi ile ilgili yaşadığınız bölgeye en yakın, en iyi hizmeti veren sağlık ve özel eğitim kurumlarını bulmanızda size rehberlik eder.

Vizyon olarak kaliteli bir eğitim için kurumumuzun  bünyesinde var olan programlara da bağlı olarak genellikle;

 

 

Uzman Psikolog

Fizyoterapistler,

Ergoterapist ,

Odyolog,

Özel Eğitim Öğretmenleri 

Okul Öncesi Öğretmenleri,

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanlarından mezun personellerimiz eğitim vermektedir.

 

 

Sohbet
Merhaba,
Merhaba, Pera Başakşehir olarak size nasıl yardımcı olabiliriz.